Solovino - ważna zmiana

2018-06-27

Solovino - ważna zmiana

Sklep SOLOVINO zmienił swoją nazwę i logo, które widać powyżej. Od dzisiaj wszystkie dokumenty, informację będą opatrzone tym znakiem. Decyzja o zmianie to efekt  budowania przez nas grupy kapitałowej CELLARIO związanej ściśle z winem. Spółka matka zajmuje się winami szlachetnymi, ich przechowywaniem, a także dostarczaniem win dla firm (np. na konferencje, Święta, etc.). Co te zmiany oznaczają dla Państwa?

Adres sklepu Klubu CELLARIO.
Sklep pozostaje nadal w tym samym miejscu w Krakowie na ul. Nadwiślańskiej 11 (naprzeciwko Cricoteki).  Pozostaje ten sam Zespół, który będzie Państwa nadal obsługiwał, a na półkach znajdziecie Wasze ulubione wina, starannie przez nas wybrane. Nie ulegnie zmianie numer telefonu, a przez najbliższy rok będzie ciągle dostępny poprzedni adres mailowy.

Zmiana adresu WWW.
Już od dzisiejszego wieczoru, jeśli będą Państwo chcieli otworzyć stronę sklepu SOLOVINO (www.solovino.pl), to pojawi się strona Klubu CELLARIO (klub.cellario.pl). Znajdziecie Państwo na niej wszystkie wina, które znajdowały się wcześniej na stronie Solovino. Znajdziecie Państwo na niej więcej win niż wcześniej. Znajdziecie Państwo w Klubie CELLARIO wina szlachetne do długiego przechowywania. Znajdziecie Państwo również co miesiąc nowe wina w pakietach klubowych.

Konto w Klubie CELLARIO.
Użytkownicy, którzy korzystali w poprzednich latach ze sklepu internetowego nie zostali w sposób automatyczny przeniesieni do Klubu CELLARIO. Dlaczego? Po pierwsze ponieważ Klub CELLARIO nie jest sklepem internetowym, a tylko platformą dla Klubowiczów, która pomaga im odbierać w sklepie comiesięczne pakiety. Po drugie w międzyczasie zaczęła obowiązywać ustawa RODO i chcielibyśmy od Państwa uzyskać nowe zgody, takie jak są wymagane w tej ustawie. 

Korzyści bycia Klubowiczem.
Warto założyć konto w Klubie CELLARIO, bo korzyści z bycia Klubowiczem są bardzo duże. Wkrótce wyślemy informację, jakie konkretne korzyści odniesiecie Państwo z założenia konta w Klubie CELLARIO.