O Klubie CELLARIO

Klub CELLARIO jest serwisem firmy Klub Cellario Sp. z o.o. będącej właścicielem sklepu specjalistycznego z winem Klub CELLARIO - dawniej SOLOVINO - na ul. Nadwiślańskiej 11 (naprzeciwko Cricoteki). Stworzyliśmy  Klub CELLARIO, aby oferować naszym Klientom starannie wybrane, interesujące wina z doskonałą jakością. Sprowadzamy je bezpośrednio od zaufanych producentów. Proponujemy je wierząc, że dla naszych Klientów nie są obojętne zapachy, smaki, a także jakość wina oraz jego cena.

Staranna selekcja win powstała przede wszystkim z winiarskiej pasji. Przez lata degustując wina oraz słuchając uwag naszych Klientów zebraliśmy długą listę win, które może zaproponować naszym Klientom. Przy doborze win do naszej kolekcji stosujemy kilka prostych zasad:

- przykładamy bardzo duża uwagę do wysokiej jakości proponowanego wina,
- dbamy o  rozsądną cenę,
- osobiście testujemy wszystkie wina,
- otwarcie komunikujemy się z naszymi winiarzami.

Trzon naszej oferty to  wina włoskie. Szczegółowe informacje można uzyskać na naszej stronie klub.cellario.pl oraz w naszym Specjalistycznym Sklepie z Winem  Klub CELLARIO w Krakowie, ul. Nadwiślańska 11 ( vis-a-vis nowego budynku Cricoteki).

Aktywni Klubowicze otrzymują mnóstwo korzyści:

- mają atrakcyjny upust na wszystkie wina w sklepie Klubu CELLARIO,
mają za darmo udział w degustacjach organizowanych w sklepie,
otrzymują na bieżąco informacje z Klubu CELLARIO o winach, promocjach i degustacjach,
oszczędzają czas na wyszukiwanie ciekawego, sprawdzonego wina,
nie muszą już sami szukać w wielu miejscach, ponieważ przegląd polskiego rynku wina robiony jest przez Klub CELLARIO,
otrzymują wybrane, sprawdzone wina ? dzięki starannej selekcji zespołu Klubu CELLARIO,
dostają podstawowy zestaw czterech win na każdy miesiąc,
wybrane wina otrzymują w atrakcyjnych cenach - innych niż na półkach sklepowych,
pakiety klubowe czekają na nich gotowe do odbioru w sklepie,
zawsze dostępne są w Klubie wino szlachetne, które może posłużyć na wyjątkową okazję lub jako prezent.