Stary sklep z winem w Krakowie pod nową nazwą

2018-07-17

Stary sklep z winem w Krakowie pod nową nazwą

Sklep w tym miejsca - Kraków, ul. Nadwiślańska 11 (naprzeciwko Cricoteki) - działa od ponad 3 lat. Wcześniej znany był jako sklep SOLOVINO (www.solovino.pl). Znany był ze starannej selekcji oferowanych win, a zwłaszcza win włoskich, w których ten sklep się specjalizował. Jest on znanym, rozpoznawanym i docenianym przez Klientów sklepem z winem w Krakowie.
Teraz ten sam sklep funkcjonuje pod nową nazwą - Klub CELLARIO. Nazwa sklepu ma związek ze zmianami właścicielskimi. Jednym z udziałowców jest spółka Cellario Sp. z o.o., która specjalizuje się w przechowywaniu szlachetnych win, a także obsłudze biznesowej  firm związanej z winem.

Klub CELLARIO to więcej niż tylko sam sklep na ul. Nadwiślańskiej 11, ale to również platforma internetowa dla Klubowiczów - klub.cellario.pl. Na platformie internetowej dostępne są co miesiąc pakiety klubowe z winami. Klubowicze mają również inne, liczne przywileje.